Przejdź do treści

Bandaże Arosha – sposób wykonania, efekty i cena zabiegu

Bandaże Arosha – efekty innowacyjnego zabiegu Istock.com
Podoba Ci
się ten artykuł?

Bandaże Arosha to wykonane z delikatnej bawełny bandaże, które stanowią podstawę specjalistycznych zabiegów na ciało. Zabiegi Arosha wykorzystują aktywne składniki, którymi nasączone są bandaże. Dzięki dokładnemu, ale jednocześnie delikatnemu otuleniu ciała bandażami Arosha, możliwe jest zaś dokładne ich wniknięcie w głąb skóry. Jakie są efekty stosowania bandaży Arosha? Kiedy warto po nie sięgnąć?

Co to są bandaże Arosha?

Bandaże Arosha to bandaże wykonane z delikatnej bawełny, która nasączona jest aktywnymi składnikami. Stanowią one podstawowy element tzw. zabiegów Arosha, które zyskują w ostatnim czasie coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego, jak podkreślają ich entuzjastki, to nieinwazyjna metoda walki z niedoskonałościami skóry, której efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Bandaże Arosha – wskazania i przeciwwskazania

Jakich efektów zabiegów Arosha możesz się spodziewać? Zabiegi wykonuje się w celu:

Mimo że zabiegi bandażami Arosha są nieinwazyjne, istnieją okoliczności stanowiące przeciwwskazania do ich wykonywania. Są to:

  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • alergie na substancje zawarte w bandażach,
  • stany zapalne i widoczne skaleczenia,
  • żylaki.
Kobieta leży na stole w gabinecie kosmetycznym, ma zamknięte oczy; kosmetyczka robi jej peeling enzymatyczny.

Bandaże Arosha – opinie, efekty, przebieg zabiegu

Zabieg Arosha rozpoczyna się od peelingu skóry połączonego z masażem, którego celem jest zwiększenie wchłaniania się aktywnych składników zawartych w bandażach. Następnie wybrana partia ciała – bandaże Arosha możesz bowiem stosować na brzuch, nogi, pośladki, ręce lub biust – owijana jest dokładnie bandażami. To właśnie na stworzeniu delikatnego kokonu opiera się bowiem koncepcja zabiegów Arosha – taka forma zapewnić ma stopniowe wnikanie składników odżywczych.

Jakie składniki aktywne znajdują się w bandażach Arosha? Wszystko zależy od tego, jakie jest ich przeznaczenie. W swoim składzie mają one m.in. escynę, wąkrotkę azjatycką, sól z Morza Martwego, wyciąg z algi brunatnej, kofeinę, ekstrakt z guarany. W zależności od tego, jaki cel chcesz osiągnąć, do wykonania zabiegu wybierane są bandaże nasączone innymi składnikami.

Ostatnim etapem zabiegu jest nałożenie odpowiednio dobranego kremu. Jeśli chcesz utrwalić efekt zabiegu Arosha powinnaś zaś regularnie złuszczać naskórek i nawilżać go także w domu. Warto zadbać też o zbilansowaną dietę, ruch i nawodnienie organizmu.

Domowe SPA, kąpiel, książka herbata i borówki

Jak często stosować bandaże Arosha?

Opinie na temat zabiegów bandażami Arosha są bardzo pozytywne. Ich zwolenniczki podkreślają, że ogromnym atutem zabiegu jest to, że użycie bandaży nie wymaga długiej rekonwalescencji, a efekty widoczne są niemal natychmiast. Dla ich wzmocnienia warto jednak wykonywać je regularnie. Zaleca się wykonanie serii ośmiu zabiegów, najlepiej raz lub nawet dwa razy w tygodniu.

Czy zabiegi Arosha można wykonywać w domu?

Ponieważ bandaże Arosha, a także zestawy zawierające produkty uzupełniające zabieg, można kupić w sklepie internetowym, wydaje się, że wykonanie zabiegu w domu jest możliwe. Należy jednak pamiętać, że może to wiązać się z trudnościami – istotą zabiegu jest bowiem dokładne owinięcie ciała bandażem, co przy samodzielnym jego użyciu nie jest łatwe. Co więcej, trzeba też pamiętać, że profesjonalne gabinety kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej pomogą w doborze odpowiedniej kuracji, w tym bandaży oraz  dostosują pielęgnację do potrzeb skóry.

Bandaże Arosha – cena

Cena zabiegów bandażami Arosha różni się w zależności od miejsca – doświadczenia i renomy gabinetu oraz miasta, w jakim się on znajduje. Nie bez znaczenia pozostaje także to, jaka partia ciała ma zostać poddana zabiegowi.

Cena jednego zabiegu waha się od dwustu złotych wzwyż. Decydując się na serię zabiegów Arosha, można spodziewać się korzystnych zniżek.

 

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

Podoba Ci
się ten artykuł?