Przejdź do treści

Kate Winslet nie zgodziła się na usunięcie z serialu scen, na których widać jej „wystający brzuch”. Reżyser chciał przedstawić ją w „bardziej korzystnym świetle”

Kate Winslet nie zgodziła się na usunięcie z serialu scen, na których widać jej "wystający brzuch"
Kate Winslet nie zgodziła się na usunięcie z serialu scen, na których widać jej "wystający brzuch", fot. Gilbert Carrasquillo/ GettyImages
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

„Nie waż się!– to usłyszał reżyser „Mare of Easttown”, kiedy chciał wyciąć ujęcia z widocznym brzuchem Kate Winslet, który nie był według niego wystarczająco płaski. Aktorka miała ważny powód, żeby się temu sprzeciwić.

„Nie waż się!”

Kate Winslet zdradziła, że odmówiła reżyserowi wycięcia ze scen seksu ujęć, w których widać jej wystający brzuch. Były one nagrane do najnowszego serialu HBO z udziałem gwiazdy „Titanica”, „Mare of Easttown”.

Jak relacjonuje Winslet, reżyser Craig Zobel poprzez montaż rozbieranych scen chciał pokazać jej ciało w „bardziej korzystnym świetle”. W odpowiedzi usłyszał: „Nie waż się!”. Jej gwałtowna reakcja nie była przypadkowa. Aktorce bardzo zależało na tym, żeby przedstawić realistyczny obraz swojej postaci, kobiety w średnim wieku – bez ukrywania niedoskonałości na ciele, również podczas scen seksu.

„Jest kobietą, która czerpie z życia pełnymi garściami, a jednocześnie ma swoje wady i niedoskonałości. Jej ciało i twarz zmieniają się w sposób, który jest naturalny, biorąc pod uwagę ile ma lat, skąd pochodzi i co przeżyła. Wydaje mi się, że trochę byliśmy tego spragnieni” – podkreśla gwiazda cytowana przez „The Guardian”.

Zmarszczki? Mają wrócić na swoje miejsce

„Myślę, że gdy gram Mare, kobietę w średnim wieku taką jak ja, bo w październiku kończę 46 lat, ludzie utożsamiają się z tą postacią i czują z nią więź dlatego, że nie ma tam zupełnie żadnych filtrów” – podkreśla aktorka.

Sytuacja opisana przez „The Guardian” to jednak nie jedyna batalia, jaką Kate Winslet stoczyła z produkcją serialu. Jak podaje gazeta na swojej stronie internetowej, aktorka odsyłała do poprawki dwa razy plakat promocyjny serialu, ponieważ miała wrażenie, że jej wygląd został za bardzo zmieniony.

„Powiedziałam: Ludzie, wiem, ile mam zmarszczek wokół oczu, proszę przywróćcie je wszystkie na swoje miejsce” – mówi Winslet.


Źródło: www.theguardian.com

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawienia

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: