Przejdź do treści

Pielęgnacja skóry – rób to dobrze! Skin ekspert Agnieszka Zielińska wylicza największe błędy, które popełniamy [WIDEO]

Agnieszka Zielińska
Agnieszka Zielińska
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Wydaje ci się, że doskonale dbasz o swoją skórę? Przecież używasz kremu na dzień i na noc, zmywasz makijaż. Ale czy to wystarczy?  O tym, jakie największe błędy w pielęgnacji skóry popełniamy, mówi skin ekspert Agnieszka Zielińska.

– Podstawowym błędem jest to, że nie mamy świadomości, jak to robić – podkreśla ekspertka. – Mamy nam nie powiedziały, jak pielęgnować skórę. Jesteśmy mocno zafascynowane pielęgnacją azjatycką, ale w Azji dziewczynki od małego są uczone jak pielęgnować skórę – na co zwrócić uwagę, czego nie robić. My tej wiedzy nie mamy przekazywanej – dodaje Agnieszka Zielińska.

W rozmowie z Kamilą Ryciak wylicza największe błędy w pielęgnacji skóry, które popełniają Polki. Tłumaczy też, jak powinnyśmy zmienić nasze myślenie na temat dbania o swoją cerę, żeby już więcej ich nie popełniać. Koniecznie zobacz wideo!

To kolejna część rozmowy z Agnieszką Zielińską. Z pozostałych dowiesz się m.in. jak prawidłowo wykonać demakijaż i kim jest skin ekspert. Wszystkie fragmenty wywiadu znajdziesz tu.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: