Przejdź do treści

Joga twarzy wyjdzie ci na zdrowie! „Mięśnie nie kończą się na obojczykach. W twarzy mamy ponad 80 mięśni, warto o nie zadbać” [WIDEO]

Olga Szemley, joga twarzy
Olga Szemley, joga twarzy
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Jogę chyba zna każdy z nas, ale o jodze twarzy wciąż wie mało osób. Jej instruktorka Olga Szemley tłumaczy, na czym polega i co możemy dzięki niej zyskać.

– Zwykle panie przychodzą do mnie, bo chcą ładnie wyglądać – mówi w rozmowie z Kamilą Ryciak. Ale korzyści jest znacznie więcej! Może pomóc między innymi na problemy z zatokami i ból głowy. Jeśli chcesz się przekonać, dlaczego warto ćwiczyć nie tylko mięśnie twarzy, ale i ciała, koniecznie zobacz rozmowę z joginką twarzy Olgą Szemley.

To pierwsza część wywiadu z joginką. Pozostałe już wkrótce! Obserwuj nasz kanał na YouTubie, a poznasz wiele cennych ćwiczeń na mięśnie twarzy.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawienia

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.