Przejdź do treści

Kaya Szulczewska: Kobiety nie wiedzą, jak wyglądają piersi. Jest mnóstwo stereotypów na ich temat [WIDEO]

Kaya Szulczewska
Kaya Szulczewska
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Polki często zmagają się z wieloma kompleksami, wiele rzeczy chciałyby poprawić w swojej urodzie. A czego wstydzą się najbardziej? Co ukrywają? O czym nie mówią? O tym z aktywistką i autorką profilu na Instagramie @ciałopozytyw_polska rozmawia Ewa Wojciechowska.

Czego się wstydzą Polki? Tych rzeczy jest naprawdę wiele i Kaya Szulczewska wymienia je w rozmowie z Ewą Wojciechowską. Ale najwięcej uwagi poświęca piersiom. A to dlatego, że to temat, który, jak mówi, „rozpalił Instagram”. Dlaczego mnóstwo dziewczyn podesłało jej zdjęcia swoich piersi i skąd ich duże zaskoczenie, gdy pojawiła się cała galeria? O tym wszystkim mówi aktywistka i autorka profilu @ciałopozytyw_polska.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawienia

Kaya Szulczewska pokazuje na swoim profilu zdjęcia przeróżnych ciał, co ma na celu oswojenie nas z tym, że wszystkie jesteśmy różne, a mimo to żadna z nas nie jest gorsza ze względu na swój wygląd. Niedługo kolejne części rozmowy! Śledź nasz kanał na YouTubie.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: