Przejdź do treści

„Z niedoskonałościami możesz być zdrowa i sprawna”. Kolejna ważna akcja trenerki Marty Stoberskiej

Kolejna ważna akcja trenerki Marty Stoberskiej
Kolejna ważna akcja trenerki Marty Stoberskiej/Rawpixel
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Jak często narzekasz na swój brzuch, nogi czy tyłek? Czas z tym skończyć! Trenerka personalna Marta Stoberska udowadnia, że rozstępy czy cellulit wcale nie wykluczają tego, że twoje ciało może być zdrowe i sprawne. W jej akcji kobiety pokazują swoje niedoskonałe ciała, z których są dumne!

Zdrowie przede wszystkim

Trenerka personalna Marta Stoberska przez swoją akcję „Z niedoskonałościami możesz być zdrowa i sprawna” pokazuje, że nie zawsze to, co piękne jest zdrowe i to, co zdrowe jest piękne. I nie powinnyśmy się zadręczać tym, że nasze ciała są nieidealne, skoro są zdrowe i pozwalają nam funkcjonować!

„Można mieć blizny i być zdrową i sprawną. Można mieć rozstępy, przypominać tygrysicę i być zdrową i sprawną. Można mieć cellulit, jak 99.9 proc. innych kobiet i być zdrową i sprawną” – pisze na swoim profilu na Instagramie Marta Stoberska.

Dodaje, że można mieć wspomniany cellulit na tyłku, rękach, udach „i Bóg wie, na czym jeszcze” i być zdrowa i sprawna. Można mieć niedoskonałą cerę i wciąż być zdrową i sprawną.

„I o to właśnie chodzi” – podkreśla.

dziewczyna o blond włosach

Grunt to dobra motywacja

Przyznaj się: jak często ćwicząc, dążyłaś do tego, żeby mieć wyrzeźbiony kaloryfer, który wypatrzyłaś na Instagramie? Marta Stoberska podkreśla, że to nie jest dobra motywacja. Według niej to zdrowie i sprawność powinnyśmy zawsze stawiać na pierwszym miejscu.

„Ruszaj się i jedz mądrze, by bawić się z dzieciakami bez zadyszki.
Ruszaj się i jedz mądrze, by nie zejść z tego świata zbyt wcześnie.
Ruszaj się i jedz mądrze, by być zajebiaszczą babcią.
Ruszaj się i jedz mądrze, by wejść z siatami na 3 piętro za jednym zamachem.
Ruszaj się i jedz mądrze, by zdążyć na uciekający autobus.
Ruszaj się i jedz mądrze, by nie chorować.
Ruszaj się i jedz mądrze, by być przykładem dla swoich bliskich…

…a dopiero na końcu ruszaj się, bo zechciałaś upodobnić się do wyretuszowanej pani z internetu” – pisze.

Kobieta robiąca zdjęcie

O niedoskonałościach bez wstydu

Akcja trenerki zrobiła wrażenie na wielu kobietach, które, jak każda z nas, mają niedoskonałości.

„Tak jest! Sama mam cellulit. Nawet niedawno o tym pisałam i pokazałam moje niedoskonałe nogi. Dbam o siebie, ćwiczę, jestem sprawna, a cellulit jest upierdliwy, ale nie sprawia już, że nie mogę spać!” – napisała jedna z nich.

„Niech wygląd będzie tylko bonusem do zdrowia i sprawności, a nie na odwrót” – dodała inna.

 

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawienia

Zmobilizuj się z Martą Stoberską

Marta Stoberska jest( jedną z pierwszych w Polsce) funkcjonalną trenerką personalną z międzynarodową akredytacją REPs. Ekspertka jest też znana z akcji „Te dupy są prawdziwe”, o której pisałyśmy na portalu. Trenerka stworzyła również otwartą grupę na Facebooku „ZMOBILIZOWANE”, gdzie prowadzi treningi na żywo.

Jej profil na Instagramie o nazwie Zmobilizuj się z Martą śledzą ponad 3 tys. osób. Uświadamia im, że piękne ciało to nie wszystko. Liczy się przede wszystkim zdrowie!

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: